Vítejte v Apartmánech u Holubů – Na Náměstí

Apartmány „Na Náměstí“ se nachází v centru města Rožnov pod Radhoštěm, na okraji Moravskoslezských Beskyd.


Budova nabízí výjimečné ubytování ve dvou plně vybavených apartmánech. Oba tyto byty jsou zcela nově vybaveny a díky své poloze se můžete těšit na krásný pobyt, v moderním a vkusném prostředí přímo v srdci Valašska.

Ubytování si můžete prohlédnout ZDEBooking hodnocení

O domě č.p. 625

 • Apartmány „Na Náměstí“ se nachází v domě z 30. let dvacátého století, který postavil pan Květoslav Holub (dědeček současného majitele). Dům se nachází v centru Rožnova pod Radhoštěm s číslem popisným 625 a v době svého vzniku byl součástí původního stavení - statku, který rodina Holubova obhospodařovala.
 • Oba byty, které se nachází v přízemí domu, mají samostatný vstup a soukromé parkovací místo. Každý z těchto bytů má svou vlastní ložnici s manželskou postelí, koupelnu a v každém z nich je plně zařízená kuchyňská linka včetně spotřebičů.
 • Apartmán “Zahrada“ je přístupný vnitřním blokem od hlavní branky. Do apartmánu “Náměstí“ se vstupuje po malých venkovních schodech vedle vstupní branky. K domu samotnému se dostanete přes značku zákaz vjezdu, uličkou vedoucí z Masarykova náměstí mezi hospodou a supermarketem Albert. Cesta je soukromá (patří majiteli apartmánů), a proto je zde zákaz vjezdu.
 • Parkování pro oba apartmány je přímo vedle hlavního vstupu do domu.

APARTMÁNY

 • Apartmán “Zahrada“ s užitnou plochou 36 m2 je situován na jižní stranu a nabízí výhled do vnitřního bloku domu.
 • Dominantou tohoto apartmánu je velký rohový obývací pokoj s oblými rohy místnosti, typickými pro funkcionalistické období třicátých let minulého století.
 • Podlaha a její doplňky jsou z dubového masivu a v rohu místnosti jsou litinová kamna, kterými si můžete v zimním období navodit příjemnou atmosféru.
 • Ložnice s masivní bukovou postelí je samostatná a můžete zde po náročném dni v klidu relaxovat u TV s plochou obrazovkou.
 • Koupelna je realizována v moderním duchu. Nachází se zde rohový sprchový kout s prosklenou částí luxferů situovaných na stranu ložnice, umyvadlo a toaleta s bidetovou sprchou.
 • Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči je umístěna v malé chodbičce mezi pokoji a její součástí je trouba, indukční varná deska, myčka a digestoř.
 • Celý tento apartmán je velice klidný i přesto, že se nachází v samotném centru města. V letních měsících je možné využít venkovního posezení s možností grilování na moderním keramickém grilu.
 • Apartmán “Náměstí“ s užitnou plochou 42 m2 je situován na severní stranu, s výhledem do nádvoří mezi obytnými domy. Do tohoto bytu si můžete vzít i svého psího mazlíčka.
 • Dominantou tohoto apartmánu je velký obývací pokoj s plochou TV, veliká kuchyňská linka s ostrůvkem a předsazeným jídelním stolem zasazeným do cihlové konstrukce.
 • Ložnice s manželskou postelí je taktéž samostatná, a i tato část domu je velice klidná.
 • Další dominantou tohoto apartmánu je obrovská moderní koupelna s vestavěným sprchovým koutem s prosklenou částí, velké umyvadlo a toaleta s bidetovou sprchou. Tato koupelna je prosvětlena dvěma zasazenými okny.
 • Celý tento apartmán je velice klidný i přesto, že se nachází v samotném centru města. V letních měsících je možné využít venkovního posezení s možností grilování na moderním keramickém grilu.Všem hostům nabízíme uskladnění kol, lyží a jiného vybavení v zabezpečené garáži.

Venkovní prostor včetně parkování je kompletně zabezpečen kamerovým systémem.


ZDE si můžete apartmány prohlédnout.

STRAVOVÁNÍ

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

 • Tipy na výlety
 • Valašské muzeum v přírodě je ve vzdálenosti cca 500 m od apartmánů a patří ke skvostům města. Patří mezi nejnavštěvovanější muzea lidové architektury v České Republice. Valašské muzeum v přírodě je tvořeno souborem dřevěných lidových staveb přenesených z valašského regionu do prostředí městského parku (Dřevěné městečko) a na přilehlou stráň (Valašská dědina a Mlýnská dolina). Dvě posledně jmenované části tvoří živé muzeum. Technické vodní stavby, mlýn, pila a hamr jsou v provozu, na políčkách Valašské dědiny se pěstují tradiční plodiny, obyvatelé chovají drůbež a dobytek. V prostorách Valašského muzea v přírodě se každoročně konají vystoupení národopisných souborů v rámci celoročního folklorního festivalu „Valašský rok“, sestávajícího z 60 programových akcí.
 • Pustevny - vyhledávané středisko v létě i v zimě (1018 m n.m.) je důležitou křižovatkou turistických cest, jedním z výchozích bodů na horu Radhošť a také nástupním místem na naučné stezky Radegast a Čertův mlýn. Pro dopravu můžete využít autobusovou dopravu a nebo lanovku z Trojanovic. Areál staveb na Pustevnách je národní kulturní památka, zahrnuje tzv. útulny - turistické chaty Libušín (restaurace) a Maměnku (hotel), Pustevenku, dále zvonici a vyhlídkový altán Cyrilku. Libušín a Maměnka byly postaveny koncem 19. stol. dle návrhů Dušana Jurkoviče a interiéry Libušína byly vyzdobeny freskami dle návrhů Mikoláše Alše. V zimě si zde můžete užít sjezdové lyžování a běžkařské trasy v běžeckém areálu nebo na turistických trasách, např. trať z Pusteven na Martiňák nebo na vrchol Radhoště.
 • Rožnovské pivní lázně, které jsou cca 400 m od apartmánů, nabízí mnoho báječných procedur pro vaši relaxaci. Tyto pivní lázně jsou také známé díky vyhlášené čokoládovně i pivovarské restauraci Humna s řadou produktů oceněných na několika světových soutěžích. Jejich nabídku můžete vidět ZDE
 • Jurkovičova rozhledna se nachází v těsné blízkosti areálu Valašského muzea a za vidění stojí jak samotná stavba postavená podle více než sto let starého návrhu Dušana Samo Jurkoviče, tak samozřejmě vyhlídka na okolní kopce a město Rožnov. 
 • Aktivity
 • Cyklistika: Pro milovníky cyklistiky je v těsné blízkosti apartmánů nádherná cyklostezka údolím Bečvy, kterou zvládnou i ti nejmenší. Zdatnější cyklisté mohou zdolávat blízké vrcholky krásných beskydských kopců. Pro jízdní kola hostů je k dispozici bezpečná úschovna přímo v apartmánovém domě
 • Lyžování: Na kopcích okolo Rožnova pod Radhoštěm je mnoho možností, kde si užít kvalitní lyžovačku, ale i běžky. Na své si přijdou začátečníci i zkušení lyžaři. Pro lyže hostů je k dispozici bezpečná úschovna přímo v apartmánovém domě.
 • Turistika: Okolí apartmánů je protkáno značenými turistickými trasami. Udělejte si procházku k romantické hradní zřícenině na vrcholu Hradisko. Zdatnější z vás se mohou vydat na kratší či delší túry po okolních kopcích. Za zmínku stojí především Pustevny a Radhošť, Martiňák, Kamenárka, Ostrý nebo Javorníky
 • Fitness, Wellness, Relax: V blízkosti apartmánů naleznete řadu možností, kde se sportovně vyžít, ale i nechat odpočinout tělu i duši. My můžeme doporučit Rožnovské pivní lázně, nedaleké fitness centrum, bowling, krytý i venkovní bazén, golfové hřiště, tenisové kurty, dětské hřiště a zábavní park Gibon.

  V nedaleké obci Zubří je možné navštívit nově zbudované multifunkční wellness centrum MA Zubří a nebo masáže Shanti v Rožnově pod Radhoštěm.

Komplexní informace o městě, jeho okolí a turistickém a kulturním vyžití naleznete zde.

Ceník / Poptávka

Vyberte si délku pobytu, vyhovující apartmán, zjistěte cenu a odešlete nám dotaz na dostupnost zvoleného apartmánu v požadovaném termínu.

Pokud se u nás ubytujete na 4 a více nocí, poskytneme Vám slevu ve výši 15 % z celkové ceny ubytování. Sleva se nevztahuje na hlavní sezónu (červenec a srpen).

V rámci Vašeho ubytování jsme schopni zajistit i další služby jako např. wellness a masáže za zvýhodněnou cenu.

V případě Vašeho zájmu nám napište do poznámky viz níže.

Ceník ubytování ve formátu PDF si můžete stáhnout ZDE.

Storno poplatky - V případě zrušení ubytování peníze nevracíme. Termín pobytu je možné přeložit na jiné vhodnější datum a dle volných kapacit, případně může host přenechat pobyt další osobě.

Apartmán "Zahrada"

0 Kč

Přistýlka

Počet osob

Luxusní apartmán s prostornou zahradou, s ložnicí pro dvě osoby s možností přistýlky, obývacím pokojem, kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem.

Cena je za 0 nocí. Minimální doba pobytu jsou 2 noci.

Děti do 6 let bez nároku na lůžko jsou zdarma.

Popis apartmánu

Tento 36 m2 velký apartmán je situován na jižní stranu s výhledem do zahrady a nabízí ložnici s krásnou masivní bukovou manželskou postelí 160 x 200 cm a TV s plochou obrazovkou.

Dominantou tohoto apartmánu je velký rohový obývací pokoj s oblými rohy místnosti typickými pro funkcionalistické období třicátých let minulého století, s jídelním stolem, TV, gaučem (při rozložení může sloužit jako přistýlka) a lampou. Podlaha v této místnosti a její doplňky jsou z dubového masivu a v rohu místnosti jsou litinová kamna, kterými si můžete v zimním období navodit příjemnou atmosféru. WIFI připojení je samozřejmostí.

Vaše pohodlí umocní krásná koupelna v moderním duchu se sprchovým koutem a prosklenou částí luxferů situovaných na stranu ložnice, umyvadlo a toaleta s bidetovou sprchou. Samozřejmostí jsou pračka a sušička, ručníky, mýdlo/šampon.

Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči je umístěna v malé chodbičce mezi pokoji a její součástí je trouba, indukční varná deska, myčka, lednička a digestoř. Celý tento apartmán je velice klidný, ačkoliv se nachází v samotném centru města. V letních měsících nabízí venkovní posezení s možností grilování na moderním keramickém grilu.

Pro sportovně naladěné hosty nabízíme uskladnění kol, lyží a jiného vybavení v zabezpečené garáži. Celý venkovní prostor včetně parkování je zabezpečen kamerovým systémem.

Parkováni je zcela zdarma.

Ceny jsou za celý apartmán a noc.
Děti do 6 let bez nároku na lůžko jsou zdarma.
Ceny jsou včetně DPH 12%.
V ceně je zahrnutý ubytovací poplatek městu 50 Kč/osoba a noc.
Ubytovací řád k nahlédnutí ZDE.

Apartmán "Náměstí"

0 Kč

Přistýlka

Počet osob

Domácí mazlíček

Luxusní apartmán s ložnicí s možností přistýlky, obývacím pokojem s kuchyní a koupelnou se sprchovým koutem.

Cena je za 0 nocí. Minimální doba pobytu jsou 2 noci.

Děti do 6 let bez nároku na lůžko jsou zdarma.

Popis apartmánu

Tento 42 m2 velký apartmán je situován na severní stranu s výhledem do nádvoří mezi obytnými domy. V tomto bytě rádi uvítáme i vašeho psího mazlíčka. Poplatek je 200 Kč/noc.

Dominantou apartmánu je obývací pokoj s plochou TV, gaučem (při rozložení může sloužit jako přistýlka) a velkou kuchyňskou linkou s ostrůvkem a předsazeným jídelním stolem zasazeným do cihlové konstrukce..

V obrovské moderní koupelně, která je prosvětlena dvěma zasazenými okny, naleznete vestavěný sprchový kout s prosklenou částí, velké umyvadlo a toaletu s bidetovou sprchou. Samozřejmostí je mýdlo/šampon, ručníky a při delším pobytu i pračka..

Ložnice s manželskou postelí ve velikosti 160 x 200 cm je situována do zahrady a nabízí kvalitní odpočinek..

Celý apartmán je velice klidný, ačkoliv se nachází v samotném centru města. V letních měsících nabízí venkovní posezení s možností grilování na moderním keramickém grilu..

Pro sportovně naladěné hosty nabízíme uskladnění kol, lyží a jiného vybavení v zabezpečené garáži. Venkovní prostor včetně parkování je kompletně zabezpečen kamerovým systémem..

Parkováni je zcela zdarma.

Ceny jsou za celý apartmán a noc.
Děti do 6 let bez nároku na lůžko jsou zdarma.
Ceny jsou včetně DPH 12%.
V ceně je zahrnutý ubytovací poplatek městu 50 Kč/osoba a noc.
Ubytovací řád k nahlédnutí ZDE.

Kontakt

Kontaktujte nás

Apartmány u Holubů - Na Náměstí se nachází přímo v centru města Rožnov pod Radhoštěm, na okraji Moravskoslezských Beskyd.

Adresa:
 Masarykovo náměstí 625
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika 
IČ: 61792861
Bankovní spojení: 1276304173/0800 (Česká spořitelna)

GPS souřadnice:
49.2063824, 16.1576557
N 49° 12´ 22.977´´ , E 16° 9´ 27.56´´